ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | .

3. Обсъждане на общи нишки

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка

Брой мнения : 201

ПисанеЗаглавие: 3. Обсъждане на общи нишки   Пон Окт 01, 2012 4:48 pm

...Тук е мястото където ще се обсъжда най-общо играта и всичко свързано със сюжета. Тук може да представите идеите си за нишки, които да засегнат ГСЛ (главната сюжетна линия), както й общи нишки, по които ще пишем всички заедно.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: 3. Обсъждане на общи нишки   Сря Ное 21, 2012 11:53 pm

понеже мисия 2 на слейтър е почти преполовена искам малко да спомена какви са идеите ми за мисия номер 3. не знам дали сте чели Търговеца-Принц на реймънд фийст - в него главният герой се възползва от един слух, и стана най-богатия човек в Крондор, за сметка на повечето хора, които рязко обедняха.. смятам да завъртя една подобна афера в Илиян, но със известен политически привкус. има ли желаещи да пишат в новата мисия номер три( която ще започне скоро) ? има ли желаещи убийци които да ме спрат, търговци и благородници, които да ме провалят, Айез Седай които да се намесят или пък кайренци, които да ме подкрепят.... чакам предложения.
поставям въпроса за обсъждане. Имайте предвид, че ако всичко мине по план, героят ми ще стане доста силна личност. няма да разкривам подробности само намекнвам да не каже, някой че не съм предупредил.

Едит - приемам забележката. героят ми на физическо ниво няма да стане нищо повече от това което е, а по-скоро на политическо. Обаче е изключено да стигне абсолютните висини даже там (няма да ставам М'хаил освен ако на някой не му щукне да убива сегашния - дори тогава не мисля, че бих се наел.). За стандарт може да се приемат постовете в първата ми мисия, втората "малко" я претупах. във втората мисия съм изневерил в много голяма степен на стила си и това личи, че действието се развива само в един ден, защото съм се готвел за третата мисия и съм гонел по бързо преминаване на мисията. но все пак наистина описанието на един град/кръчма/място е нещо много досадно за менпри положение, че не се случва НИЩО (аз не съм Джордан да напиша една цяла книг в която няма Действие), за това постовете на места са по къси. Ще се радвам на всеки човек, който реши да се включи дори само за да ми противодейства

Последната промяна е направена от georgealall на Чет Ное 22, 2012 12:18 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 211
Години : 28

ПисанеЗаглавие: Re: 3. Обсъждане на общи нишки   Чет Ное 22, 2012 9:47 am

Надавям се да има желаещи да се включат. Аз като Хроникьор ще пропусна. Нито аз нито Амирлин могат да се включат в това действие. Ще отправя две предупреждения.

1. Внимавай героя ти да не стане супер силен, защото не приемам one man army или супер силни или супер неуязвими герои.

2. Гледай действията ти да не се развиват прекалено бързо. Забелязах, че някои твои постове са сравнително дълги, а други сравнително кратки. Ако не ти се пишат дълги постове то се старай да са минимум 10 реда.
http://sedai.forumsline.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 3. Обсъждане на общи нишки   

3. Обсъждане на общи нишки

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1