ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | .

2. Обсъждане v.1

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

Зодия : Sagittarius
Брой мнения : 211
Години : 28

ПисанеЗаглавие: 2. Обсъждане v.1   Нед Окт 14, 2012 10:12 am

В това обсъждане можете да излагате идеите си за нишки и да се разбирате с другите играчи да пишете заедно, но се въздържайте от прекалено много детайли. Например може да се разберете, горе долу какво смятате да пишете и правите, но самото развитие на нишките оставете за самите нишки.

Пример:

Цитат :
Една Айез Седай решава - Смятам героинята ми да обиколи света и ще наблегна на развитие в отношението й към преливащи мъже. От жена, която ги мрази смятам тя да прерасне в жена, която ги уважава. Но по пътя ще си навлича неприятности, ще се уверява, че мъжете които могат да преливат използват Силата за добро, а не за лошо. Някой навит да пише с мен?

Аша Ман: Аз съм съгласен. Може героя ми да те срещне по-пътя. В началото ще имаме спречкване, от което ще излезем нещо като съюзници с обща цел. Ще тръгна с теб и ще видим накъде ще ни отведе вятъра.
Върнете се в началото Go down
http://sedai.forumsline.com
Илейн Ейдел
Жълта Аджа
Жълта Аджа

Брой мнения : 56

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 6:27 pm

Аз ще съм първата, която ще пише в тази тема. Смятам да се запилея по света, в търсене на билки и да помагам на хората, които имат нужда от Цяр и други способности, които може да предложи една Жълта. Призовавам, Стражника си да се появи и да реши какво смята да прави. Също така отправям запитване към останалите, кой също иска да се присъедини.

Джен, ти нямаше ли някакви идеи за твоите герои и бременност? Може да се намеся там, ако желаеш, преди да се запилея за известно време по големия, широк свят. Very Happy
Асада о` Алсенхор
Амирлински трон
Амирлински трон

Брой мнения : 25
Местожителство : Шумен

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 6:35 pm

Аз също съм готова за писане. Така че, който има желание може да ме намери в Бялата Кула. Обикновено съм в кабинета си, но може да ме намерите й в библиотеката, да чета някоя книга. Не забравяйте обаче първо да се спрете при Пазителката на хрониките - Арин о`Дорией Айез Седай, за да проверите дали съм в кабинета си и къде може да ме намерите.
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 25

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:09 pm

Добре. Аз тези дни възнамерявам да изпратя Калара на пътуване към айилците, но ако преди това някой иска да драснем нещо в Кайриен или пък Федерацията, няма да имам нищо против. Нямам никакви изисквания, просто ако има желаещи ... да кажат, хах.
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа

Зодия : Scorpio
Брой мнения : 228
Години : 29
Местожителство : Между рая и ада, между мечтите и реалността

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:12 pm

Личните ми планове са да забременя бълдъзата си, само да ги пусна пак с брат ми в неигровите Smile Там може да позаплетем нещо, но няма да е веднага мисля. Първо трябва да почине майка ни, на светлите 91 години, тя все пак е обикновен човек...

Иначе, очаквам Амирлин да ме привика, заедно със зелените Заседателки и Ръководителка, но нямам идея за какво... Преди това може да поизмъча лекичко Натанаел, ръководителката ми, ще видим...

Клара, ако ти трябва инфо за Аийл, драсни ми, мисля че май Руидин вече е град с население, щото четох в източниците с инфо, че Ранд запокитва там някакви аийлци да го населяват и дострояват...
http://jenaldin.wordpress.com/
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:19 pm

Само да отбележа, че според "Среднощни кули" - глава "Лисичи глави" където Елейн е бременна, се показва, че тя не може да прелива без помощта на ангреали и тер-ангреали. Защото когато я нападнаха в килиите и даже я наръгаха, преди да се появи Биргит, тя използваше ангреали и медальона на Мат за да прелива и да се прави на Отстъпница за да извлече информация от едни Черни сестри. Нещо такова. Ще се включа по-късно като дочета главата.

* Поне аз останах с впечатление, че бременността й затрудняваше преливането й. Може и да греша за това.
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка

Брой мнения : 201

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:21 pm

Така аз предлагам Заседателка, която има раздвоение на личността. Имам идей около това какво да я правя, но героя ще го пусна по-късно днес или утре сутринта. Ако някой ме иска някъде за нещо да казва, че ме сърбят пръстите да пиша.
Калара.
Червена Аджа
Червена Аджа

Зодия : Pisces
Брой мнения : 48
Години : 25

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:26 pm

Дженалдин написа:
Личните ми планове са да забременя бълдъзата си, само да ги пусна пак с брат ми в неигровите Smile Там може да позаплетем нещо, но няма да е веднага мисля. Първо трябва да почине майка ни, на светлите 91 години, тя все пак е обикновен човек...

Иначе, очаквам Амирлин да ме привика, заедно със зелените Заседателки и Ръководителка, но нямам идея за какво... Преди това може да поизмъча лекичко Натанаел, ръководителката ми, ще видим...

Клара, ако ти трябва инфо за Аийл, драсни ми, мисля че май Руидин вече е град с население, щото четох в източниците с инфо, че Ранд запокитва там някакви аийлци да го населяват и дострояват...

Джен, бих ти била благодарна ако ми пратиш инфото, което сте измислили за Айил на този етап. Може и да не е днес, но тези дни, за да знам как да си построя нишката там.
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:33 pm

Още не съм го измислила и написала това, което съм планирала да измисля и напиша. Ще гледам петък най-късно да цъфне тук, първо ще го пратя на Амирлин за одобрение.

Ви, ще имам предвид, че ще спре да прелива, в това няма лошо чак толкова... Но е полезно инфо за игра Smile
Асада о` Алсенхор
Амирлински трон
Амирлински трон

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:50 pm

@Джен

@Алекс

И към двете ви. Мисля, че мога да ви се накарам. Ако не се лъжа и двете нямате стражници. Мога да ви привикам и да ви се скарам, че доста дълго сте без Стражници и че е редно да си намерите. Ще настоявам да си изберете някой от Стражниците, които се обучават или скоро са били обучени и в краен вариант може да ви пратя да си търсите Аша Ман-и.

Какво ще кажете за това?

*Важно

Предлагам да приемем, че бременна Айез Седай ще може да прелива, но с намалена способност. Да речем, че ако не е бременна може да пелива 100%, то ако е бременна да може да прелива 40%, а останалото да добавя като сила чрез ангреал, ша`ангреал, тер`ангреал и тн.
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 7:53 pm

Съгласна за бременните и за повода, но НЯМА да си обвържа стражник поне до Коледа! Чакам Емо пък! (накрая ще стане като в пиесата "В очакване на Годо" където Годо така и не идва...)
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 8:01 pm

Може, може...предпоставка за това са се намърдам към Черната кула и по пътя да стане нещо с другото ми аз, хм...
Юка Кирена
Стражник
Стражник

Брой мнения : 67
Местожителство : Някое сенчесто и прохладно място

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Сря Окт 24, 2012 10:09 pm

Призоваваш, отзовавам се, нищо че късно. Нямам нищо против където искаш да ходим и в Шайол Гул може, ама за там искам специален защитен крем. Иначе, собствени планове нямам много. Може би за се позавъртя пак покрай Тийрската гилдия на крадците, може да стане нещо интересно там, Ще ми се да се посдърпам с някой, ама за сега няма с кой, В общи линии съм малко типа герой go with the flow, така че... Аз съм си аз където и да ме забъркате. Жени, хазарт, пиене и опасности има навсякъде, пък и често сами ме намират Twisted Evil Само кажете кога почваме наистина.
Илейн Ейдел
Жълта Аджа
Жълта Аджа

Брой мнения : 56

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Чет Окт 25, 2012 8:27 am

Идеално. Това с гилдията на крадците звучи интересно. Ето къде можем да отидем по някое време. Тийр изглежда като добра дестинация, а и Айенде ни е по път. Докато стигнем до Тийр ще има много работа. Ще има билки за събиране, хора за Церене, това че човек се е наранил незначи непременно, че е бил нападнат или нещо подобно. Но ще трябва да внимаваме за бандити. Колкото и мирни да са времената винаги има бандити, наемници и тн. Можем да започнем от околностите на Тар Валон. Какво ще кажеш?
Юка Кирена
Стражник
Стражник

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Чет Окт 25, 2012 5:42 pm

Ти водиш скъпа, така че каквото казеш това правим Smile
Дженалдин
Зелена Аджа
Зелена Аджа

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Чет Окт 25, 2012 5:50 pm

Ако от ся тръгвате, после как ще се засечем?

Иначе, Амирлин, Заседателката, какво правим? Smile Кой ще почва?
Асада о` Алсенхор
Амирлински трон
Амирлински трон

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Чет Окт 25, 2012 7:08 pm

Аз ще започна и ще ви привикам и двете в кабинета си. А от там сте вие, Деца.
Деандра
Стражник
Стражник

Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Чет Окт 25, 2012 7:09 pm

Аз отправям запитване към Роумън. Все още ли искаш да си организираме една тренировка. Ако е така, чакам те на тренировъчната площадка половин час преди изгрев слънце. Very Happy
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Чет Окт 25, 2012 11:11 pm

Асада о` Алсенхор написа:
Аз ще започна и ще ви привикам и двете в кабинета си. А от там сте вие, Деца.

О, ест, че ще се появим...по някое време.
Юка Кирена
Стражник
Стражник

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Пон Ное 05, 2012 11:58 pm

Хора, несериозни сте. Нещо не ви виждам да пишете. Тва не е на добре.

Аз имам някакви предположения, че след Кемлин ще ходим към Иллиан и Тийр. Не знам колко време ще се мотаем в Кемлин с Дженалдин, все пак разни бременности там има да се разнищват... Но някой друг да иска да се засечем и да попишем? Иллиан и Тийр не са сигурна дестинация. Така че мисля, че сме отворени за предложения!
Александрин Седай
Заседателка
Заседателка

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Вто Ное 06, 2012 4:44 pm

Та, извинявам се, че леко ме нямаше, но имах леко проблеми с нета. Та днес или най-късно утре ще пиша. За след Амерлин все още не съм решила къде да пращам Александрин. Затова ако някой има предложения да казва, докато е време.
Тейн Риордан
Стражник
Стражник

Брой мнения : 24

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Вто Ное 06, 2012 5:06 pm

Не съм много сигурен, дали Заседателките имаха право да напускат Кулата, но ако имат може да тръгнеш да ме търсиш. Заедно с всяка друга сестра която иска. Аз в момента съм изгубен. Скитам се, почти загубил ума си и убивам с лека ръка. Трябва някой да ме вразуми или обвърже. Говорих с Амирлин и тя се съгласи, след като и други хора се запишат да прати няколко сетри да ме търсят и да ме доведат да отговарям за постъпките си - които са породени от загубата на моята Сестра, но не мога да отида в Погибелта, защото съм ѝ обещал да не го правя. - а аз се водя от силно чувство за дъл и чест и спазвам думата си.

Та някой навит?
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Вто Ное 06, 2012 11:31 pm

За нишката ни с Раур.

Като цяло действието ни ще се върти за сега около мъртвата му Айез Седай - Амелия и какво точно се е случило през тези три месеца от напускането им на Кулата. За сега си мисля Амелия да е получила писмо от някой от нейните учи и уши, в което й съобщава, че е дочул за събиране на малка група мраколюбци в Федерация Дрин. Какво е станало след това не е много ясно, но в крайна сметка двамата са се натъкнали на брата на Раур, които е Аша Ман и след скитане по пътищата и среща с черният вятър е полудял в известна степен.
И това е за сега.
По нататък ще мислим как да завъртим нещата и да ги развием.

Между другото, ако има някаква информация за пътищата и изменение през новото игрално време за тях е хубаво да ми кажете, че да не стане някое несъответствие в процеса на писане.
Хроникьор
Хроникьор
Хроникьор

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Вто Ное 06, 2012 11:34 pm

Утре ще се заема с информацията за Пътищата. Но за момента се знае, че са необитаеми. Който отиде там или намира смъртта си или полудява. Там могат да се срещне Мачин Шин или още Черният вятър. В момента все още се търси начин как Пътищата да се прочистят от Покварата и да се използват отново, но за момента още няма резултат.
Естела Седай
Синя Аджа
Синя Аджа

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   Вто Ное 06, 2012 11:39 pm

А и също, ако някой има някакви планове за Федерация Дрин да казва докато е време, че ние доста време може да се задържим там.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 2. Обсъждане v.1   

2. Обсъждане v.1

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next